سنگ تراورتن موج کبریتی چگونه سنگی است؟

سنگ تراورتن موج کبریتی چگونه سنگی است؟

تراورتن :


تراورتن نوعی سنگ آهک متخلخل است که از دسته سنگ‌های تزیینی به شمار می‌رود. این سنگ بجا مانده از رسوبات آب‌های معدنی غارها یا چشمه‌های آب گرم یا از رسوب کف دریاها و رودخانه‌ها است که به صورت پهنه‌های نسبتا وسیع دیده می‌شوند.
سنگ تراورتن عباس آباد موج دار کبریتی منظم سنگ تراورتن عباس آباد درجه بندی گوناگونی دارد و بسته به تم رنگ سنگ و طرح و موج سنگ درجه بندی میشود . قیمت فروش سنگ تراورتن عباس آباد بی موج بسته به نوع فرآوری سنگ ، قطرو ابعاد سنگ بستگی دارد. سنگ تراورتن عباس آباد بصورت تراورتن چرمی عباس آباد ، گیوتین تراورتن عباس آباد و انواع ابزارهای سنگی از جمله ستون سنگی ، صراحی و گلدان و…فرآوری میگردد .

قیمت سنگ تراروتن سفید

تراورتن عباس آباد موج کبریتی :

تراورتن عباس آباد موج کبریتی مانند سایر سورت‌های دیگر آن در استان مرکزی قرار قرار گرقته است. نیم ور بین استان تهران و اصفهان قرار گرفته است و همین امر خود موجب شده تا این نوع سنگ هم در استان‌های تهران و اصفهان برش داده شود. تراورتن عباس آباد موج کبریتی به صورت موج دار تولید می‌شود و زیبایی آن به دلیل موج دار بودن و منظم بودن موج‌های آن می‌باشد.
در فراوری آن نیز ماستیک سفید استفاده می‌شود چون این سنگ دارای زمینه سفید می‌باشد و همچنین خط هایی مایل به کرم که وجود این خط‌های کرم موجب بخشیدن زیبایی خاصی به آن شده است.
قیمت تراورتن عباس آباد موج کبریتی به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت و سورت آن اشاره کرد
سنگ تراورتن عباس آباد به دلیل زیبایی ، مقاومت بالا و صیقل پذیری عالی در سنگ نمای ساختمان کاربرد دارد.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code