مرمریت بهسنگان

امروز در مرجع سنگ ایران می خواهیم راجب نوعی مرمریت بسیار زیبا به نام مرمریت بهسنگان صحبت کنیم.

معادن این نوع سنگ زیبا و محکم در استان اصفهان ، شهرستان خور وبیابانک قرار دارد.
مرمریت بهسنگان یکی از مجموعه معادن شرکتهای مختلف می باشد که دارای تنوع رنگ شادو زیبایی می باشد.
این سنگ دررنگهای پرتغالی،کرم و کرم صورتی استخراج ودر کارخانه های البرز و تک تا در رده های کیفیتی سوپر(صادراتی) ،ممتاز و درجه یک تولید،بسته بندی و عرضه می گردد.و مخصوص برای کف ساختمان و پله و سالن ها و تالار هاست.

 

مرمریت

از بین انواع مختلف سنگ، بهترین نوع سنگ کف فرش مرمریت می باشد. زیبایی و ساب پذیری خوب سنگ های مرمریت باعث شده تا در کارخانجات سنگبری، قادر باشند تا نوع مرغوب آن را حتی تا سایز ۱×۱ متر و بعضاً بیشتر نیز برش دهند. ابعاد معمول و استاندارد سنگ های مرمریت کف فرش  به قرار ۳۰×۳۰ و ۴۰×۴۰ و ۵۰×۵۰ و ۶۰×۶۰ (ابعاد به سانتیمتر است)می باشند.

بهترین گزینه های مرمریت برای این منظور: مرمریت دهبید،مرمریت بهسنگان، مرمریت خوی، مرمریت نمین، مرمریت خوبسنگان، مرمریت آباده، مرمریت صلصالی و مرمریت فراز است و از سنگهای مرمریت ضعیف که باید توجه داشت برای کف فرش از آنها استفاده نشود مرمریت کوه سفید قم می باشد، که به دلیل داشتن مقادیر بسیار زیاد آهک به هیچ عنوان جهت استفاده در کف مناسب نمی باشد.

برای کف فرش فضا های داخلی ساختمان های اداری و یا تجاری نیز مرمریت بسیار مناسب است؛ اما برای این مکان‌ها باید از مرمریت بسیار مرغوب استفاده کرد، زیرا این مکان‌ها بیشتر از فضای خانه پاخور دارند و علاوه بر آن سطح کف اینگونه مکان ها توسط فرش و یا موکت پوشیده نمی شود.

مرجع سنگ ایران

بازار سنگ ایران

سنگبری های ایران

انواع مرمریت

انواع تراورتن

دیدگاهتان را بنویسید

X
با ما تماس بگیرید