قیمت سنگ تراورتن، تراورتن رابشناسید ، فروش سنگ تراورتن

شاخه‌ها

محصولات ویژه

محصولات بازدید شده

 

 قیمت سنگ تراورتن، تراورتن رابشناسید ، فروش سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن، تراورتن رابشناسید ، فروش سنگ تراورتن

نویسنده : اخبار و مقالات

چکیده:

سنگ تراورتن ساختمانی یکی از بهترین و زیبا ترین نمونه از سنگ هایی است که در صنعت ساختمان سازی از آنها استفاده های بسیار زیادی می شود. سنگ تراورتن ساختمانی را معمولا از رسوباتی که از چشمه های آبگرم باقی مانده، تهیه می کنند.

به خاطر وجود گازهایی در آبگرم معمولا خلل و فرج هایی در سنگ تراورتن مشاهده شده، که بر زیبایی آن می افزاید. 

تراورتن، سنگی است که بر اثر رسوب جریان های آب گرم در زیر زمین به وجود می آید. این سنگ ترکیباتی مانند آهن، کلسیم و دیگر ناخالصی ها می باشد. 

مزایا ومعایب تراورتن چیست؟

رنگ های تراورتن شامل:

لیمویی

خاکستری

سیاه و سفید 

قرمز

زرد 

قهوه ای 

*فروش سنگ تراورتن*

استفاده از تراورتن در نمای داخلی:

هر چه می‌گذرد بر میزان استفاده از تراورتن در فضاهای داخلی افزوده می‌شود رنگ‌های گرم و متنوع و طیف رنگی بسیار زیاد و انواع فراوری طیف قیمتی بسیار متنوع و انواع کارهای ابزارهای جدید و ماشینی و که روی ان سنگ انجام می‌شود را می‌توان از عوامل اصلی اقبال عمومی به استفاده از تراورتن در فضاهای داخلی دانست.

شاید اگر کمی در زمان به عقب برگردیم به یاد بیاوریم که زمانی بود که چنانچه شما تراورتن را برای فضاهای داخلی مانند راه پله پیشنهاد می‌دادید با امتناع کارفرمایان مواجه می‌شدید چرا که سوراخ‌های تراورتن را برای آن فضاها متناسب نمی‌دیدند ولی در حال حاضر همین تخلخل و داشتن سوراخ هم برای بعضی از سنگ‌ها به صورت حسن درامده چرا که مد به سمت طبیعی جلوه دادن محیط‌ های داخلی پیش می‌رود.

سنگ تراورتن در خاصیتی با سنگ مرمر مشترک است امروزه استفاده از طرح‌های بوک مچ در کف لابی و بدنه و قسمت‌های مهم ساختمان توسط مرمر و تراورتن بسیار رایج است صد البته زیبا و چشم نواز.

امروزه استفاده از کارهای ابزاری دستی و ماشینی روی سنگ تراورتن در حال توسعه است و از آن استفاده بسیار زیادی می‌شود یک نمونه از این کارهای ماشینی طرح‌هایی است که محصول مشاین پروفیل است و واقعا تنوع بسیار زیادی دارد و می‌تواند پاسخگوی هر سلیقه‌ ای باشد.

تراورتن چیست؟ وکجا کاربرد 

صنایع سنگ آرارات با تجربه ای بالا در زمینه ی سنک به همراه همکاران وکادر مجرب وزحمت کش خود در تلاش است تاسنگی با کیفیت و مرغوب با قیمتی مناسب را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

جهت مشاوره ی پیش از خرید میتوانید از کارشناسان مادر تماس باشید.

صنایع سنگ آرارات

X
با ما تماس بگیرید