تراورتن سفید(فروش)

شاخه‌ها

محصولات ویژه

محصولات بازدید شده

 

تراورتن سفید(فروش)

فروش سفید ترین تراورتن

نویسنده : اخبار و مقالات

درمورد تراورتن سفید بدانید:

سنگ تراورتن محصول چشمه های آهک ساز قدیمی هستند که از بین آنها تراورتن های سفید که رگه های رنگی و تخلخل یکنواخت تری داشته باشند، از کیفیت بالاتری برخوردارند. اگر چه نحوه تشکیل تراورتن های کم رنگ ناشی از وجود رنگدانه های پراکنده ی اکسید آهن در متن سنگهای تراورتن است، اما دلیل تراورتن های رنگی که بر حسب درصد رنگدانه های اکسید آهن به رنگ قرمز، گردویی، لیمویی وغیره دیده می شوند و دارای نقش هایی که ناشی از اختلاف میزان اکسید آهن در لایه های مختلف تراورتن می باشد، ضاهر بسیار زیبا و جذابی دارد.

سنگ تراورتن عباس آباد سفید معادن آن در محلات قرار گرفته و جز روشن‌ترین سنگهای تراورتن در ایران می‌باشد. در دو صورت موج دار و بی موج قابل تولید می‌باشد و به نوعی از خانواده سنگهای لوکس در ایران به شمار می‌رود.کاربرد آن برای نمای بیرون ساختمان می‌باشد..

نکته:

تراورتن سفید محلات نیز متخلخل است که برای پر کردن آن از پارافین و رزین استفاده می کنند. فیلرهای پارافینی در مقابل حرارت خورشید ذوب شده و جاری می شوند و می توان از سوزن برای شناسایی آنها استفاده کرد. نوع سیمانی آن از استحکام مناسبی برخوردار است اما سطح سنگ را تیره می کند و از شفافیت آن می کاهد

در مورد سنگ تراورتن سفید بیشتر بدانید

کاربرد سنگ تراورتن سفید 

از جمله پر مصرف ترین و ایده آل ترین سنگ های ساختمانی از جمله نماهای مدرن و کلاسیک و محوطه سازی به شمار می رود

مزایا ومعایب تراورتن سفید عباس آباد

دلایل استفاده تراورتن سفید

مقاومت قابل قبول

برش پذیری و صیقل پذیری ایده آل

زیبایی ظاهر

وجود تخلخل جهت چسبیدن کامل و یکپارچه شدن با ملات

صنایع سنگ آرارات از همراهی شما دوستا تشکر میکند.

*صنایع سنگ آرارات*

X
با ما تماس بگیرید