ماشین سازی سنگ فیکس:

ماشین سازی سنگبری فیکس در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان قطب صنعت سنگ کشور مشغول تولید ماشین آلات فرآوری صنایع سنگ و سنگبری های کشور مانند دستگاه فرز دروازه ای سنگبری, قله بر تک تیغ سنگبری, عرضی بر سنگبری, طولی بر سنگبری, پیش ساب و کالیبر سنگبری, ساب اسلب ماربل سنگبری, ترانسفر خط تولید سنگبری میباشد.

 درباره این ماشین سازی:

شرکت ماشین سازی فیکس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه ساخت انواع ماشین آلات فرآوری سنگ به تدریج شهرت تجاری اش را بالا برده و به تمام نقاط ایران ماشین آلات سنگ ارسال می نماید و به این ترتیب توانسته گام های ارزنده ایی را جهت تجهیز کارخانجات سنگبری داخلی در سطح کشور بر دارد. سر لوحه کار این شرکت بالا بردن کیفیت تولید به نحوی که بتواند با ماشین آلات خارجی رقابت نماید ، می باشد. این شرکت با سر لوحه قرار دادن خود مبنی بر اطلاع رسانی جامع و سریع در زمینه ساخت ماشین آلات فرآوری سنگ گام بلندی در راستای رسالت خویش برداشته است. از اهداف آتی شرکت ماشین سازی فیکس می توان به گسترش تولید در زمینه ساخت ماشین آلات مدرن و به روز دنیا نام برد. 
چشم انداز : ورود به جرگه شرکت های معتبر و بزرگ جهان از طریق کارآفرینی ، خلاقیت و نوآوری در کالا و خدمات ، ایجاد تمایز در کیفیت کالاها و خدمات ، رشد ، گسترش و توسعه پایدار. 
ارزش آرمانی : وقتی محصول یا خدمتی را به مشتری عرضه می نماییم ، باور داریم آرزوهایمان را با او قسمت نموده ایم. 

محصولات خاص این ماشین سازی:

دستگاه سنگبری:

کالیبر و پیش ساب گرانیت مدل ۷۴۰۰-۳ full plc

کالیبر و پیش ساب ماربل مدل ۹۱۰۰-۴-۳ full plc

انواع ساب نواری ماربل و گرانیت

ساب اسلب 

قله بر 

کف بر

راه های تماس با این ماشین سازی:

تلفن: ۳۳۸۰۴۵۵۳_۰۳۱

آدرس:اصفهان- شهرک صنعتی محمود آباد- خیابان ۴۲ – نبش چهارراه

وب سایت:www.mfix.ir

ایمیل:info@mfix.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

X
با ما تماس بگیرید