اخبار و مقالاتتراورتن عباس آباد تراورتنی جهانی

شاخه‌ها

محصولات ویژه

محصولات بازدید شده

 

تراورتن عباس آباد تراورتنی جهانی

تراورتن عباس آباد تراورتنی جهانی

نویسنده : اخبار و مقالات

تراورتن چیبست؟

تراورتن ها از ته نشین شدن مواد در غارها به علت آب های داغ و سرد به وجود آمده اند که شامل استالاکتیت و استالاگمیت می باشد، سنگ تراورتن دارای رنگ های متفاوتی از جمله سفید،کرم، زرد، قرمز، قهوه ای و خاکستری می باشد و از تنوع زیادی برخوردار است. 

فروش سنگ تراروتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد از جمله بهترین سنگ های تراورتن ایران و جهان است که از زیبایی چشم گیری برخوردار است که به دلیل تخلخل کم، چسبندگی زیاد با ملات سیمان در نمای ساختمان، مقاومت و صیقل پذیری بالا و مقاومت در برابر باران های اسیدی از بهترین سنگ های نما محسوب می شود.و معادن آن در استان مرکزی واقع در شهرستان محلات است.
یکی از بهترین سنگ های تراورتن عباس آباد، تراورتن عباس آباد سفید می باشد که در دو سورت موج دار و بی موج تولید می شود و از جمله پرفروش ترین سنگ های تراورتن عباس آباد می باشد که معماران در ساختمان ها از آن استفاده می کنند.

برای مطالعه ی بیشتر به قسمت مقالات مراجعه فرمایید


وبا قطعیت کامل میتوان گفت سنگ تراورتن عباس آباد به دلیل زیبایی ، رنگ روشن متمایل به سفید ، مقاومت بالا ، صیقل پذیری عالی ، تخلخل کمتر نسبت به سایر تراورتن ها ، مقاومت زیاد در برابر باران های اسیدی و رنگ و طرح زیبا جز منحصر به فرد ترین تراورتن های دنیا میباشد.
سنگ تراورتن عباس آباد دنده گاوی سنگ تراورتن عباس آباد درجه بندی گوناگونی دارد و بسته به تم رنگ سنگ و طرح و موج سنگ درجه بندی میشود وقیمت تراورتن عباس آباد بی موج بستگی به نوع فرآوری سنگ ، قطرو ابعاد آن دارد .
از جمله فراوری های سنگ تراورتن عباس آباد: پولیش، هوند، سندبلاست، براش و تامبل می باشد.

صنایع سنگ آرارات از همراهی شما متشکر است.

برچسب ها :تراورتنتراورتن عباس آبادسنگ

X
با ما تماس بگیرید